Čištění a údržba fasád

Fasáda domu plní mnoho funkcí, především však chrání váš dům před nepříznivými venkovními podmínkami. Její pravidelná údržba pomáhá prodloužit životnost, funkčnost a také vylepšuje vzhled vašeho domu.

K dalším nepříznivým vlivům, které ničí vaší fasádu patří především řasy, plísně, hmyz a v neposlední řadě také prach, pil a smog. U takto postižené fasády se výrazně zkracuje její životnost.

Mnohdy se stane že zákazník zavolá až ve chvíli, kdy je již narušena samotná struktura fasády a v těchto případech se oprava neobejde bez stavebních prací, které jsou spojeny s výrazně vyššími náklady, nežli je to v případě zajištění včasné prevence.

Co tedy s tím? Řešením těchto problémů se věnujeme již téměř 30 let, používáme k tomu kvalitní čistící prostředky a přípravky pro preventivní ochranu od společnosti Weber.

Jak to děláme?

1 Na postiženou fasádu aplikujeme pomocí rozprašovače nebo fasádního válečku čistič fasád , který zahubí mikroorganismy.

2 Následuje omytí fasády tlakovou vodou.

3 Na fasádu se nanese ochranný preventivní nátěr, který zabrání opětovnému vzniku organického znečištění.

V případě že fasáda vykazuje známky opotřebení jako například přílišná savost, poréznost je dobré opatřit ji také penetračním zpevňujícím nátěrem, který zároveň pomůže proti usazování prachu a pilu.

Takto ošetřená fasáda vydrží dlouhá léta plnit funkci ochrany vašeho domu a bude vám dělat radost svým vzhledem.

Čištění fasád

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři