Montáže hromosvodů a bleskosvodů

Profesionální montáže hromosvodů

Provádíme montáže hromosvodů (montáže bleskosvodů) pomocí horolezecké techniky. Montáže hromosvodů se realizují na objektech, kde by výboj blesku mohl ohrozit zdraví nebo životy osob, způsobit závažnou poruchu či způsobit významné škody. K montáži hromosvodu se dále přistupuje v případě objektu těsně sousedícího s dalšími objekty, které by případě zásahu blesku mohl ohrozit požárem. Montáže hromosvodů probíhají v souladu se všemi platnými normami na ochranu objektů proti atmosférickým výbojům dle novely o požární ochraně objektů.

Nečekejte, až si vás blesk najde

Hromosvod, přesnější terminologií bleskosvod, je zařízení poskytující budově základní ochranu před zásahem blesku. Hromosvod tvoří štít, který má za úkol zachytit převážnou část bleskového proudu a uzemnit ho. Montáž hromosvodu je jednoduchá cesta, jak ochránit objekt před požárem a škodami způsobenými bouřkou.

Poptáváte montáže hromosvodů?

Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na montáže hromosvodů. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři