Dilatační spáry - opravy a zateplení dilatačních panelových spár

Opravy, zateplení a hydroizolace dilatačních spár panelových domů provádíme po celé ČR za jednotnou cenu. Doprava zdarma!

Proč izolovat dilatační spáry?

  • Účinná ochrana před zatékáním do spáry.
  • Silná ochrana proti rozšíření plísní.
  • Utěsněné panelové spáry mohou zvýšit tepelný komfort.
  • Snížení nákladů na vytápění objektu.
  • V netěsných panelových spárách se uhnízďují ptáci.

Dilatační spáry - izolace a opravy dilatačních panelových spár

Izolace dilatačních spár se provádí několika způsoby. Volba konkrétní metody záleží na stupni poškození dilatační spáry. Mezi nejpoužívanější metody patří: utěsnění dilatačních spár panelových domů fasádní páskou Lukotěs a tmelení dilatačních spár panelových domů tmely Akrotmel. Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na izolaci panelových spár. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

Poptáváte utěsnění dilatačních spár?

Rekonstrukce dilatačních spár je dříve nebo později nutná u každého panelového domu. Vlivem počasí, zatékáním srážkové vody a kondenzací vodních par dochází k poškození panelových spár. Vlivem tohoto poškození dochází k porušení konstrukce a vzniku plísní. A to jak v bytech, tak ve společných prostorách. Dilatační spáry lze utěsnit použitím vhodných hydroizolačních systémů. Izolací dilatačních spár se předejde uvedeným neduhům a zároveň je možné zvýšit také tepelný komfort v objektu.

Neodkládejte izolaci dilatačních spár!

Plísně usazené v panelových spárách vytvářejí pro život nezdravé prostředí, proto je vhodné přistoupit k rekonstrukci a utěsnění dilatačních spár co nejdříve. Včasnou izolací dilatačních spár předejdete mnoha problémům. Nyní zanedbaná izolace dilatačních spár si vyžádá velké investice v budoucnu.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři