O společnosti

Díky našim dlouholetým zkušenostem zajistíme veškeré výškové práce horolezeckou technikou. Drobnými pracemi počínaje, komplexními výškovými rekonstrukcemi konče. Nabízíme bezplatnou vstupní konzultaci a návrh nejvýhodnějšího technického řešení. Všechny výškové práce zajišťujeme s pečlivou individuální přípravou. Dokážeme tak zajistit nejen perfektní výsledek po stránce vzhledu, ale i s ohledem na dlouhou životnost a úsporu energií a nákladů na vytápění.

Disponujeme nejmodernější horolezeckou technikou a všemi bezpečnostními prostředky. Pro jakékoli výškové práce vám vždy poskytneme tým zkušených pracovníků. Naši pracovníci mají veškeré odborné řemeslné znalosti a zkušenosti z různých oblastí stavební a servisní činnosti.

Naši nabídku výškových prací využijí zejména správci objektů, společenství vlastníků, bytová družstva, města, obce, stavební firmy či reklamní agentury zabývající se outdoorovou reklamou. Ale běžně zajišťujeme i menší opravy, montáže nebo kácení stromů i pro soukromé osoby.

Co nabízíme

  • Širokou nabídku výškových a stavebních prací.
  • Bezplatnou vstupní konzultaci.
  • Individuální návrh technického řešení.
  • Garance kvality a termínů realizace.
  • Dodržení vysoké bezpečnosti.
  • Nejmodernější horolezeckou techniku.
  • Odbornost a dlouholeté zkušenosti.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři