Ostatní výškové práce

Nabízíme komplexní výškové práce

Výškové práce jsou komplexní obor, pro který nemůže existovat konečný výčet. Pokud poptáváte jiné práce ve výškách než ty z naší nabídky, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář. Bezplatně Vám vypracujeme nezávaznou nabídku na další práce ve výškách. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru jsme schopni realizovat jakékoliv výškové práce.

Často poptávané výškové práce

Opravy a nátěry fasád, nátěry ocelových konstrukcí, nátěry výtahů a výtahových šachet. Pomocí horolezecké techniky provádíme nátěry všech špatně dostupných míst. Kvalitní nátěr chrání objekt před nepříznivými vlivy prostředí. Výškové nátěry a horolezecká technika najdou uplatnění tam, kde je natírání bez jištění nebezpečné nebo nemožné.

Stavební práce, opravy střech a komínů

Zajistíme opravy střech, opravy komínů a veškeré zednické práce ve výškách. Nabízíme čištění okapů na špatně dostupných místech.

Zasklívání a výměna skel

Výměna či náhrada skel u výškových budov může být problém, ne však pro nás. Pomocí horolezecké techniky vyměníme skla na špatně dostupných místech, provedeme výměnu meziokenních panelů.

Pořízení obrazové dokumentace

Pomocí horolezecké techniky zajistíme obrazovou dokumentaci z míst, kam je jinak přístup obtížný či dokonce nemožný.

Další výškové práce

Výměna meziokenních panelů, revitalizace balkonů a výměna lodžiových zábradlí, montáže vzduchotechniky, montáže reklam, rekonstrukce historických objektů, čištění světlíků a žlabů, atd.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři