Opravy fasád

Opravy, rekonstrukce a čištění fasád

Potřebujete opravit, natřít, zrekonstruovat či vyčistit fasádu? Nabízíme komplexní výškové práce pro opravy, rekonstrukce i nátěry fasád. Fasádní výškové práce realizujeme především pomocí horolezecké techniky. V případech, kde použití horolezecké techniky není možné, provádíme opravy fasád a nátěry fasád pomocí lešení. Výškové práce jsou ideálním řešením pro opravu fasády v situacích, kdy je fasáda standardním způsobem těžko dostupná. Práce na fasádách pomocí horolezeckého vybavení jsou ve srovnání s použitím lešení také rychlejší a v konečném důsledku i cenově dostupnější.

Opravy fasád horolezeckou technikou

Hlavní výhodou je, že opravy a rekonstrukce fasád pomocí horolezecké techniky jsou cenově nejlevnějším řešením. Při použití lešení nebo vysokozdvižných plošin je nutné počítat s investicí za pronájem, musíte řešit dopravní omezení v okolí stavby, zvyšují se nároky na plánování, organizaci a koordinaci rekonstrukčních prací, čas rekonstrukce fasády se tak často oproti plánu prodlužuje. V mnoha případech je také použití horolezecké techniky jedinou možností opravy, rekonstrukce či nátěru fasády, zejména ve špatně přístupných místech.

Rekonstrukce a opravy fasády

Mezi nejčastější závady fasád patří poškozená štuková či jádrová omítka a zkorodované plechové prvky. Pokud se projeví poškození, je vhodné k opravě fasády přistoupit co nejdříve. I malé poškození rychle vede k celkové degradaci celé fasády.

Nátěry a čištění fasády

V mnoha případech není nutná rozsáhlá rekonstrukce fasády, stačí jen drobné opravy. V ideálním případě je fasáda v pořádku a stačí jen nový nátěr fasády pro prodloužení její životnosti. Čištěním fasády se obnoví její vzhled odstraněním mastnoty, plísní, mechů a běžných nečistot.

Dále provádíme

Termoizolační nátěry fasád
Hydrofobizace fasád

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři