Kácení stromů

Rizikové i klasické kácení stromů

Zajišťujeme kácení stromů pomocí horolezecké techniky, klasické kácení stromů, rizikové kácení stromů. Kácení stromů je složitý a technologicky náročný postup. Klasické kácení stromů probíhá v ideálním případě, kdy je v okolí stromu dostatek prostoru. Pokud není, je s ohledem na bezpečnost nutné přistoupit k náročnějším technikám kácení stromů. Kácení stromů je riziková činnost, která každoročně způsobí velké množství úrazů či dokonce úmrtí! Proto je lepší kácení přenechat vyškoleným odborníkům s dlouholetou zkušeností.

Rizikové kácení stromů

Jde o fyzicky, technologicky a časově náročný proces kácení stromů. Rizikové kácení stromů se provádí pomocí horolezecké a stromolezecké techniky s využitím speciálním pomůcek.

Klasické kácení stromů

V ideálním případě je kolem stromu dostatek prostoru a není nutné přistupovat k rizikovému kácení stromů pomocí horolezecké techniky. Strom se během procesu kácení nasměruje tak, aby dopadem nezpůsobil žádné škody.

Kácení stromů pomocí mechanizace

Pokud je kácení stromů klasickou cestou nemožné nebo finančně náročné, přistupujeme ke kácení pomocí vysokozdvižné plošiny nebo ke kácení pomocí jeřábu. Kácení stromů pomocí plošiny najde uplatnění např. v situaci, kdy je strom staticky narušený.

Poptáváte kácení stromů?

Nechte si od nás zcela zdarma a nezávazně zpracovat cenovou nabídku na klasické i rizikové kácení stromů. Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 602 212 040 nebo využijte poptávkový formulář.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři