Termoizolační nátěry fasád

Termoizolační nátěry fasády = úspora energií

Nabízíme termoizolační nátěry fasád, který pomáhá minimalizovat tepelné ztráty čímž vede k nemalým úsporám na nákladech za vytápění, případně chlazení v letních teplých dnech. Aplikace termoizolačního nátěru Thermomax extra je velmi snadná a díky svým jedinečným vlastnostem a složení je možné termoizolační nátěr použít i u budov, kde je klasické zateplení fasády nemožné. Nátěr fasády je možné tedy využít i u historických budov, objektů v chráněné krajinné oblasti, ale díky své odolnosti a přilnavosti je také možné využít u kamenných domů či domů se zvýšenou vlhkostí.

Výjimečné vlastnosti nátěru

Termoizolační nátěr Thermomax extra je zcela prodyšný a obsahuje látky, které jí navíc dodávají zvýšenou protiplísňovou odolnost. Nátěr se vyznačuje extrémně nízkou nasákavostí, mimořádnou propustností vodních par a vysokou odolností proti povětrnostním podmínkám a také UV záření. Nátěr je také plně omyvatelný.

Duté mikrokuličky

Tepelněizolační nátěr obsahuje velké množství dutých skleněných mikrokuliček, které se spolu s ostatními přísadami postarají o izolačně-reflexní funkci. Po zaschnutí nátěru je na povrchu ucelená vrstva, která tvoří tzv. reflexní membránu, která snižuje úniky tepla a tak pomáhá snižovat náklady na vytápění budovy.

Výhody termoizolačního nátěru fasády

  • Snadná aplikace na fasádu domu.
  • Možnost aplikace tam, kde nelze aplikovat běžné zateplovací systémy.
  • Výrazná úspora nákladů na vytápění.
  • Zvýšený tepelný komfort v interiéru.
  • Velmi rychlá návratnost pořizovacích nákladů.
  • Velmi vysoká odolnost nátěru.
  • Vysoká prodyšnost.
  • Protiplísňové přísady – zamezuje růstu plísní, řas, mechů apod.
  • Brání usazování nečistot.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři