Ochrana proti holubům a ptactvu

Proč ochránit fasádu?

Přemnožení holubi způsobují značné škody na běžných budovách i architektonických památkách. Ochrana proti holubům má za úkol znemožnit ptákům přístup k fasádě a dalším plochám domu a eliminuje znečištění budovy agresivním holubím trusem, který nejen narušuje omítku, ale také ničí estetický vzhled budov a může být zdrojem alergenů. Ochrana budov proti ptactvu je vysoce specializovaná oblast, která aplikuje nejmodernější postupy a materiály. Díky nim je možné dosáhnout účinné ochrany budov proti ptákům a zároveň neporušit estetický vzhled budovy.

Úklid holubího trusu

Provádíme kompletní vyčištění prostor (střechy, balkony, půdy...) od holubího trusu. Vyklizení prostor zajistíme včetně dodržení všech bezpečnostních a hygienických předpisů. Provádíme kompletní vyklizení všech prostor, desinfekce, odvoz a likvidaci odpadu. Zajistíme vyčištění půd i balkonů, nepřístupných stěn i střech, vyčištění výškových budov. Prohlédněte si fotogalerii hotových prací a nechte si od nás zdarma zpracovat nezávaznou cenovou nabídku.

Ochrana proti holubům a ptactvu

Při ochraně proti holubům a dalšímu ptactvu rozdělujeme zasažené objekty podle stupně zatížení:

Velmi exponované plochy

Ptáci je využívají pro noční odpočinek a hnízdění. V tomto případě používáme síťové a hrotové systémy ochrany proti holubům.

Středně exponované plochy

Ptáci je využívají přes den pro odpočinek. Zde používáme síťový, hrotový nebo lankový systém ochrany proti ptákům.

Málo exponované plochy

Ptáci je osidlují náhodně. V tomto případě stačí ošetřit kraje ploch pomocí hrotových, lankových a rotačních systémů ochrany proti ptactvu.

Používané systémy

Ochrana proti holubům a dalším ptákům je realizována pomocí několika typů ochranných systémů. Vhodnost použití konkrétního systému proti ptactvu závisí na konkrétní situaci a stupni zatížení. Nejčastěji používané systémy ochrany proti ptactvu jsou síťový, hrotový, lankový a rotační ochranný systém.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři