Hrotový ochranný systém proti holubům a dalšímu ptactvu

Hrotový systém Urban

Obstojí při ošetření všech tvarů ploch. Na základě našich zkušeností je systém ochrany proti holubům a ptactvu navržen s ohledem na rovnováhu mezi diskrétností a účinností. Rozložení hrotů je zvoleno tak, aby byl systém dostatečně spolehlivý a zároveň minimálně ovlivňoval vzhled ošetřené budovy.

Hrotová ochrana proti holubům a ptactvu, používané materiály

Základní pásek hrotové ochrany proti holubům a ptactvu je vyroben ze značkového UV stabilního polykarbonátu. Hroty jsou zhotoveny z švédské nerezové pružinové oceli. Kvalitu použitých materiálů potvrzuje dlouhodobá odolnost proti UV záření. Pásek nežloutne, nerozpadá se a hroty zůstávají rovně.

Adaptabilita hrotové ochrany proti holubům a ptactvu

Díky adaptabilitě systému proti holubům a ptactvu není problém přizpůsobení požadavkům zákazníků. Pokud je zákazník zvyklý na jiný tvar a rozložení hrotů, jsme schopni nechat vyrobit tvar podle jeho návrhu. Systém hrotové ochrany proti holubům a ptactvu lze použít pro silné a středně zatížené plochy.

Instalace hrotové ochrany proti holubům a ptactvu

Instalace ochrany proti holubům a ptactvu se provádí na čistý a suchý povrch pomocí kvalitního neutrálního transparentního tmelu, nebo na dřevěný povrch pomocí hřebíků. Pro ošetření kratších ploch, nebo ploch konkrétně zakřivených, je možné základní pásek v zářezech na jeho spodní straně snadno nalámat na jednotlivě segmenty.

Neváhejte nás kontaktovat

Zdarma vám navrhneme ideální technické řešení a zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Zaručujeme prvotřídní kvalitu odvedené práce, dlouhou životnost a také úsporu nákladů na vytápění. Pro bezplatnou konzultaci nám zavolejte (+420 602 212 040) nebo využijte kontaktní formulář.

Kontaktní informace

Fakturační údaje

Výškové práce Araneuss
IČ: 63630648
DIČ: CZ7310211887

 

U lip 676
Praha 5 - Lipence
15531

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 212 040
E-mail: info@araneuss.cz

Naši partneři

Naši partneři